НОВИНИ

На Львівщини фермер за власні кошти побудує стадіон у селі

17.04.2020 19:02
stadion22

Підприємець Андрій Піцань із села Рогачина на Бережанщині вирощує сільгоспкультури, допомагає пайовикам орати, сіяти, збирати їхній урожай, виробляє гранульовані корми, має свій млин, ремонтує техніку, для зручності селян облаштував приміщення для проведення різних урочистостей. Частина зароблених коштів іде на підтримку сільського футболу, аовідомляє wz.lviv. Про це пише agronews.ua.

Сільський підприємець Андрій Піцань вірить: через кілька місяців у його селі вируватимуть футбольні баталії. Адже торік команда сусіднього села Волиці, яку він спонсорує, виграла районний Кубок Незалежності.

За умовами турніру, цього року переможець має приймати учасників нового розіграшу на власному стадіоні. А його ні у Волиці, ні у Рогачині, по суті, немає — є горбкувате пасовище для корів, де сільські аматори бігають із м’ячем…

Аби не підвести рідне село, фермер-меценат Андрій Піцань задався метою збудувати стадіон. Зручне місце для нього вибрав при в’їзді у Рогачин, неподалік річки Нараївки, де колись були колгоспні кагати, пасовище. Викорчував чагарники, з допомогою винайнятих грейдера і бульдозера (коштами на пальне для них підсобили інші сільські підприємці) спланував ділянку. Ось-ось засіє розрівняну площу газонною травою. Поливатиме газон, стригтиме його.

Пан Андрій мріє збудувати по периметру футбольного поля трибуни, прокласти систему поливу (уже має контакти з львівськими фахівцями), спорудити роздягальні, змонтувати електронне табло. Вірить, що стадіон, на будівництво якого уже пішли сотні тисяч гривень, стане окрасою села, приваблюватиме і молодих, і старших краян.

В юності Андрій Піцань грав за молодіжну збірну району, був забивним форвардом. Вправним футболістом росте молодший син Арсен. Всією сім’єю (до компанії долучається і дружина Надія) Піцані відвідують усі міжнародні футбольні матчі, які відбуваються на «Арені Львів». Їхня любов до спорту справжня, непоказна. Будівництво сільського стадіону — тому підтвердження.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: