НОВИНИ

На Київщині знайшли унікальний артефакт

14.08.2023 16:15
Без названия (1)

У Вишгородському районі Київської області місцевий мешканець на березі річки Десна виявив унікальний артефакт, який вимило водою. Ним виявилась старовинна дерев’яна пастка для запірного вилову риби. Про це повідомили в пресслужбі Вишгородського історико-культурного заповідника. Наразі знахідку зафіксували та законсервували, пише agronews.ua.

“Жителем села Новосілки Вишгородського району Юрієм на березі Десни було виявлено вимиті річними водами дерев’яні конструкції. Після звернення пана Юрія до Заповідника місце знахідки було обстежене археологами та нашими співробітниками. Розчищено конструкцію з загострених із одного боку та переплетених між собою плашок завдовжки близько 2 метри”, – розповіли в пресслужбі.

У Заповіднику додали, що скоріше за все, оцей об’єкт являв собою пастку для запірного вилову риби – у згорнутому вигляді. Фахівці провели фіксацію артефакту, після чого його було законсервовано. Його подальша доля вирішиться незабаром.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: