АГРОРЕГІОНИ

На Київщині створюють виноробню

30.07.2022 12:13
vyno-vynograd

Попри війну, розсадник «Виноград-Одеса» має дійсні контракти на осінь. Один з них – виноробня на Київщині, який консультує підприємство. Про це в інтерв’ю журналу «Садівництво по-українськи» розповів Андрій Гайдай, власник ТОВ «Виноград-Одеса», пише agronews.ua.

«Є великий контракт, його було укладено ще в листопаді 2021 року, – сказав він. – Спільно з нашим клієнтом створюватимемо нову виноробню в Київській області. Ми цей процес куруємо, бо не просто продали саджанці та забули, а складаємо комплекс заходів, що робити з ними. Ми також консультуємо, як збудувати виноробню. Цей контракт нам дасть змогу ще рік працювати. Якщо все піде добре, він і далі триватиме – замовник ще має площі й має куди рости».

За словами Андрія Гайдая, виробництво розсадника зараз тримають два-три такі клієнти. 

«Якщо порівняти, торік у нас було 80 оптових контрактів, цього року лише 38, з яких виконано на 100% лише 25, решта проблемні. Роздрібний сегмент у нас теж упав удвічі: з 2 тис. покупців минулого року до 800 у цьому. Та на тисячу клієнтів трапляються два-три великі, ось всі вісім років нашої роботи вони нас і розвивають», – зазначив він.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: