НОВИНИ

На Київщині елеватор оновив залізничні під’їзди

04.07.2022 17:11
Depositphotos_31800301_s-2019-e1580371616146-956x436

ГК «Нива-Переяславщини» провела модернізацію під’їзних залізничних колій до «Переяславського експериментального комбінату хлібопродуктів». Про це говориться у повідомленні компанії, пише agronews.ua.

Як зазначається, реконструкція розпочалась три роки тому. На першому етапі компанія модернізувала вагову, яка забезпечила високу точність зважування та електронну фіксацію результатів. Пізніше було удосконалено систему навантаження. 

«У ситуації війни усі сільськогосподарські підприємства опинилися у скруті. Якийсь тиждень-два і комбайни вийдуть у поле, збирати зерно нового урожаю, а залишки минулорічного зерна ще не продані, у цій ситуації залізниця — річ незамінна, тому ми маємо бути готові до приймання і експорту зернових. Залізниця завжди веде у майбутнє. Ми оновили колії, зробили її сучаснішою, тому дорога до цього майбутнього – мирного і щасливого – прокладена», — зазначив директор Переяславського ЕКХП Олександр Ярощук.

Читайте також: Деякі приходили і казали: дайте хоч що-небудь поїсти, – Шамрицький.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: