НОВИНИ

На Київщині з підприємства стягнуто 707 тис грн за завдані довкіллю збитки

17.03.2021 15:02
1-10

Постановою Північного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення Господарського суду міста Києва, яким задоволено позов органів прокуратури м. Києва в інтересах держави в особі Державної екоінспекції Столичного округу про стягнення збитків за порушення вимог природоохоронного законодавства. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, пише agronews.ua.

Встановлено, що у лютому 2020 року Інспекцією проведено перевірку та виявлено засмічення земельної ділянки змішаними та будівельними відходами на території заводу у Дарницькому районі міста Києва. Такими діями державі завдано збитків у сумі 707 тис грн, які заводом в добровільному порядку не сплачено. У зв’язку з цим, органами прокуратури м. Києва у 2020 році подано позовну заяву до господарського суду м. Києва в інтересах держави в особі Інспекції до заводу про стягнення збитків до бюджету в судовому порядку.

Суди обох інстанцій погодились з доводами прокурора щодо наявності підстав для стягнення збитків, задовільнили позов прокурора в повному обсязі та стягнули завдану довкіллю шкоду.

Нагадаємо, що на Київщині виявили звалище небезпечних відходів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: