НОВИНИ

На Київщині відкрили сучасний елеваторний комплекс

11.11.2019 08:49
elevator2-15414-1-1


7 листопада на Київщині (с. Заворичі, Броварського р-ну) СТОВ «Заворичі» відкрило новий елеватор. Елеватор розташований поблизу залізничної станції Заворичі та має під`їзні автошляхи. У даному регіоні вирощують на великих площах зернові культури, зокрема кукурудзу, пише propozitsiya.com.

«Хлібоприймальний пункт розрахований на тимчасове зберігання 30 тис. тонн зернових. Маємо 6 силосів обсягом по 5 тис. тонн. У 2020 році плануємо ввести в експлуатацію другу лінію — ще 3 силоси по 5 тис. тонн. І вже з 2020 року елеватор запрацює на повну силу – 45 тис. тонн. А у перспективі можливо буде й переробка зерна», — розповів директор елеватора Ігор Гапоненко.

Він додав, що будівництво було проведено відповідно до сучасних вимог та з використанням високоякісного як іноземного так і вітчизняного обладнання, яке досить ретельно підбиралося. Зокрема, силоси були закуплені в англійської фірми, які привабили українського замовника високою щільністю цинкового покриття — 650 г/м2. Сушарки встановили італійської компанії Bonfanti. Вони мають потужність 25-28 т/год, залежно від якості зерна. Транспортери, які за годину здатні перевалювати 80-100 тонн, поставила прибалтійська фірма. Вагам надали перевагу вітчизняного виробництва. «Загалом, при виборі обладнання ми керувалися відповідністю ціни та якості», — розповів Ігор Гапоненко.

Всі роботи на елеваторі автоматизовані і координуються із центрального пункту. На сьогодні вже сформований штат працівників елеватора — його буде обслуговувати 30 спеціалістів, переважно місцевих жителів.

Як сподівається директор, елеватор буде спроможний здійснювати маршрутні відвантаження залізницею. «Зараз станція Заворичі закрита для вантажів, але ми вже домовилися із керівництвом «Укрзалізниці» що, після того як наш елеватор запрацює, будуть відновлені вантажні відправлення з даної станції», — сказав директор елеватора.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: