АГРОРЕГІОНИ

На Кіровоградщині знищать 500 свиней: причини

07.09.2023 08:08
365

У селі Подорожнє Великоандрусівської громади Кіровоградської області зафіксували спалах африканської чуми. Через це умертвлять 500 свиней. Про це повідомили у Великоандрусівській громаді, пише agronews.ua.

«У громаді, на підприємстві «Андвікс», що знаходиться у селі Подорожнє, було виявлено африканську чуму свиней. Наразі підприємство оголошено карантинною зоною. Близько 500 голів худоби буде ліквідовано», — йдеться у повідомленні.

Також там зазначили, що на тлі ситуації з африканською чумою, яку виявили на підприємстві, серед населення поширюються чутки про те, що буде вилучатися худоба з приватних домоволодінь.

«Великоандрусівська сільська рада доводить до відома населення, що питання про вилучення худоби у населення наразі не стоїть. Під наглядом знаходиться лише карантинна зона, якою, на даний час, є лише територія підприємства. Прохання зберігати спокій і дотримуватись правил карантинної безпеки», — йдеться у повідомленні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: