НОВИНИ

На Хмельниччині вирощуватимуть пшеницю синього та чорного кольорів

10.12.2020 18:32
5308-color-toasts

У господарстві з Красилівського району  хочуть виростити перший урожай кольорових новинок уже наступного року. Мова йде про озиму пшеницю.  Аграрії  розповідають, що отримане зерно і борошно не тільки продаватимуть, а й використовуватимуть у власній пекарні для випічки особливих сортів хліба. Про це повідомляє greenpost, пише agronews.ua.

До вирощування кольорової пшениці агропідприємство  підштовхнуло прагнення не відставати від сучасних тенденцій в аграрній сфері та виробництві харчів та необхідність бути  конкурентоспроможними на ринку хлібопродуктів. 

“При цьому, якщо оригінальність поєднується ще й з корисністю, то це буде справжня знахідка для споживача”,  —  поділилися планами місцеве господарство.

Як розповіли красилівчани, за багатьма технічними характеристиками нова пшениця не поступається традиційним сортам. А от щодо урожайності, кажуть, імовірно, виникнуть певні питання.  

Скільки коштуватиме така пшениця, і наскільки доступними будуть для масового споживача продукти з неї, наразі сказати важко. Зазвичай експериментальне виробництво коштує недешево. А в цьому випадку воно ще пов’язано з органічним землеробством. Продукція з такою позначкою зазвичай ледь не на порядок дорожча порівняно з тим, що вирощено за стандартними технологіями.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: