НОВИНИ

На Хмельниччині віддали у приватну власність прибережні землі заповідника

05.08.2020 11:02
_Zahoplennya_zemel_na_berezi_Smotricha__prokuratura_rozpochala_kriminalne_provadzhennya_1_2020_08_03_02_23_26

У Кам’янець-Подільському районі на цінних землях розмістили готельно-туристичний комплекс. на території Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади Кам’янець-Подільського району співробітники місцевої прокуратури спільно з фахівцями Держгеокадастру виявили порушення законодавства у сфері використання цінних земель. А саме — ділянок площею майже дві тисячі квадратних метрів, які розташовані у межах прибережної смуги річки Смотрич. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Хмельницької області, пише agronews.ua.

«Крім того, ці ділянки належать до зони Національного природного парку «Подільські Товтри». Тому вони мають статус особливо цінних земель. Пропри це на їх території облаштували готельно-туристичний комплекс, що є грубим порушенням чинного законодавства», — повідомляють у пресслужбі прокуратури.

Також зазначають, що за фактом відведення та використання цих земельних ділянок правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частинною 2 статті 197-1 Кримінального кодексу України (Самовільне зайняття особливо цінних земель).

Наразі триває досудове розслідування. Зокрема, правоохоронці встановлюють усіх обставини вчинення кримінального правопорушення та визначають розміру завданої шкоди.

Нагадаємо, в Україні будуть моніторити стан ґрунтів за новою концепцією.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: