НОВИНИ

На Хмельниччині орендаря через суд заставлять заплатити за землю у 5 разів більше

15.10.2020 17:02
Sud40

За реагування прокуратури розмір орендної плати за використання землі у м. Хмельницькому збільшено майже до 900 тис. грн. Органами прокуратури проводиться системна робота по реагуванню на факти використання суб’єктами господарювання земель комунальної власності за заниженою орендною платою. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратур, пише agronews.ua.

Хмельницькою місцевою прокуратурою з’ясовано, що на території обласного центру для ведення підприємницької діяльності товариство на підставі договору оренди використовує земельну ділянку площею 0,8 га. Нормативну грошову оцінку договором визначено у розмірі 3,1 млн грн, а щорічний розмір орендної плати – 166 тис грн.

У зв’язку зі змінами законодавства розмір нормативної грошової оцінки збільшився до 11 млн грн та, як наслідок, розмір плати за землю має бути уп’ятеро більшим.

З метою усунення вказаних порушень місцевою прокуратурою до суду пред’явлено позов про внесення відповідних змін до договору оренди.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, рішенням Хмельницького міськрайонного суду позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.

Відтак за реагуванням прокуратури орендар сплачуватиме за використання земельної ділянки 887 тис. грн у рік.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: