НОВИНИ

На Хмельниччині група компаній A’spik Group побудує новий елеватор

31.01.2021 09:13
v-SHepetivtsi-zbuduiut-elevatory

Група компаній A’spik Group прийняла рішення про будівництво елеватора в м. Шепетівка (Хмельницька обл.). Про це повідомляє Північ Хмельниччина з посиланням на інформацію гендиректора A’spik Group Олександра Співака, пише agronews.ua.

Як зазначається, будівництво елеватора планується вести в дві черги: перша дозволить запустити в роботу сушарку для зерна і дві ємності для зберігання потужністю до 3 тис. тонн кожна вже в 2021 р.

“Наступного року буде розширена потужність для зберігання шляхом встановлення ще чотирьох аналогічних ємностей”, – додав В. Смілянець, перший заступник гендиректора A’spik Group.

Також він підкреслив, що вагомим аргументом для прийняття рішення про будівництво елеватора в Шепетівці стала наявність потужного залізничного вузла в даному населеному пункті.

“Оформлення проектної документації для будівництва об’єкта планується завершити навесні п.р. і відразу ж приступити до будівельних робіт. В даний час паралельно ведеться розгляд тендерних пропозицій з сушарного, транспортного та іншого обладнання для роботи елеватора”, – йдеться в повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: