НОВИНИ

На Херсонщині викрили зловмисника, який утримував 13 рабів та здавав їх в оренду

27.07.2020 12:03
c169fcc-3y5bepspzm8w36rcajfluufm6e4kjepbc1pnp4gm

Чергового сучасного рабовласника, який утримав в неволі 13 людей, викрили поліцейські в Херсонській області. Це сталося завдяки тому, що двом “рабам” вдалося втекти. Про це повідомляє uzhgorod, пише agronews.ua.

Житель Скадовського району утримував у селі в трудовому рабстві 13 мешканців центральних та західних областей України, яких “здавав в оренду” фермерам. “Раби” по 15 годин працювали на полях, грошей не отримували, адже “рабовласник” забирав їх собі.

Двом бранцям вдалося втекти та повідомити про те, що відбувається, правоохоронцям. Після цього поліцейські провели спецоперацію по звільненню решти “рабів”. Серед звільнених двоє жінок, вік бранців – від 19 до 53-х років.

Уже відомо, що “рабовласник” вербував працівників переважно у Кіровоградській та Закарпатській областях. Обіцяв зарплатню, безкоштовне проживання та харчування. На місці ж селив людей в сарай, в антисанітарні умови, та змушував працювати за їжу.

Нині відкрите кримінальне провадження за ст.146 “Незаконне позбавлення волі або викрадення людини” Кримінального кодексу України. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст.149 “Торгівля людьми” КК України. Фахівці надають звільненим медичну та психологічну допомогу.

Нагадаємо, в Україну з Білорусі почали возити контрабандні цигарки.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: