НОВИНИ

На Херсонщині відзначили Міжнародний день поля

05.06.2020 10:32
https://agronews.ua/

4 червня на Херсонщині відзначили Міжнародний день поля, започаткований Інститутом зрошуваного землеробства НААН. Про це повідомив на своїй Facebook сторінці голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв, пише agronews.ua.

“Для області, чиї помідори та кавуни вже давно перетворилися на всеукраїнський бренд, день поля – дійсно особливе свято. Фруктові сади, врожаї зернових, соняшник, соя, рапс – все це Херсонщина!”, – наголосив Гусєв.

Він зазначив, що науковці Інституту презентували понад 500 сортів і гібридів різних культур.

“Але разом із цим ми розуміємо: ніякий професіоналізм та сумлінна праця часом не можуть посперечатися із примхами природи. Херсонщина, як і весь Південний регіон, є зоною ризикованого землеробства. І це треба враховувати”, – підкреслив Гусєв.

день поля

Сьогодні на Херсонщині відзначили Міжнародний день поля, започаткований нашим Інститутом зрошуваного землеробства НААН. Для області, чиї помідори та кавуни вже давно перетворилися на всеукраїнський бренд, день поля – дійсно особливе свято. Фруктові сади, врожаї зернових, соняшник, соя, рапс – все це Херсонщина! Я хочу з гордістю відзначити, що сьогодні науковці Інституту презентували понад 500 сортів і гібридів різних культур!Але разом із цим ми розуміємо: ніякий професіоналізм та сумлінна праця часом не можуть посперечатися із примхами природи. Херсонщина, як і весь Південний регіон, є зоною ризикованого землеробства. І це треба враховувати.Вчора Уряд призначив нового голову Державного агентства водних ресурсів. Ним став Олексій Кузьменков. Одразу після призначення я мав телефонну розмову з паном Кузьменковим, в ході якої обговорили розвиток зрошення на Півдні України. Для Херсонщини це один із пріоритетних напрямів роботи. На завершення розмови з новим головою Державного агентства водних ресурсів я запросив Олексія відвідати Херсонську область. І ми домовились про те, що цей візит відбудеться вже найближчим часом.Впевнений: Херсонщина має всі шанси та можливості, аби стати драйвером у розвитку зрошуваного землеробства країни!

Posted by Юрій Гусєв on Thursday, June 4, 2020

3 червня Уряд призначив нового голову Державного агентства водних ресурсів. Ним став Олексій Кузьменков.

“Одразу після призначення я мав телефонну розмову з паном Кузьменковим, в ході якої обговорили розвиток зрошення на Півдні України. Для Херсонщини це один із пріоритетних напрямів роботи. На завершення розмови з новим головою Державного агентства водних ресурсів я запросив Олексія відвідати Херсонську область. І ми домовились про те, що цей візит відбудеться вже найближчим часом”, – прокоментував Гусєв.

Юрій Гусєв підсумував, що Херсонщина має всі шанси та можливості, аби стати драйвером у розвитку зрошуваного землеробства країни.

Нагадаємо, Херсонщина стане першою областю в Україні, де навчатимуть агробізнесу.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: