НОВИНИ

На Херсонщині відкрили унікальну аграрну бібліотеку

08.10.2019 17:22
foto_1_29

Унікальну тематичну бібліотеку, де зібрано понад 140 тисяч томів різноманітної літератури з проблем меліорації, відкрили в Інституті зрошуваного землеробства на Херсонщині. Раніше частина друкованих видань лежала у відділеннях та лабораторіях, інша зберігалася просто у підвалі. Аби підвищена вологість їх не знищила, підвал доводилося обігрівати потужними електроконвекторами, і це влітало у копієчку, пише agro-yug.com.ua.

Чотири роки тому науковці взялися ремонтувати порожнє приміщення на першому поверсі своєї будівлі і до 130-річчя інституту цей ремонт завершили. Тепер доступ до зібрання, яке за своїм багатством не має аналогів у регіоні, відкрито не тільки для працівників інституту, а й для студентів та викладачів профільних навчальних закладів, яких на Херсонщині чимало.

Директор Інституту зрошуваного землеробства, член президії НААН України Раїса Вожегова наголосила, що на ремонт приміщення науково-технічної бібліотеки бюджетних грошей не витрачали — його провели за рахунок ресурсів інституту та за допомогою дослідних господарств Херсонщини.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: