НОВИНИ

На Херсонщині суд зобов’язав повернути громаді землю вартістю майже 7 млн грн

23.02.2021 14:12
P8250089

За втручання прокуратури недобросовісного користувача зобов’язано повернути землю вартістю майже 7 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури, пише agronews.ua.

За позовом Новокаховської місцевої прокуратури господарським судом прийнято рішення про припинення права постійного користування землею товариством з обмеженою відповідальністю, скасовано державну реєстрацію права власності на нерухоме майно та зобов’язано повернути земельну ділянку площею 1 га вартістю майже 7 млн грн у комунальну власність громади.

Установлено, що у 2001 році товариство отримало в постійне користування земельну ділянку рекреаційного призначення, що розташована в межах населеного пункту с. Залізний Порт, для будівництва бази відпочинку. Однак прокуратурою з’ясовано, що земля використовувалась з порушенням екологічних вимог, зокрема на ній незаконно накопичувались промислові та побутові відходи.

Крім того, на підставі декларації про готовність до експлуатації об’єкта нерухомості – бази відпочинку котеджного типу площею 55,9 кв. м, здійснено реєстрацію права власності на неї, проте перевіркою встановлено, що вказана забудова фактично відсутня. Ураховуючи виявлені обставини, з метою захисту інтересів держави прокуратура звернулась до суду з позовом, який задоволено в повному обсязі.

Наразі недобросовісний користувач змушений повернути землю територіальній громаді.

Нагадаємо, що на Закарпатті вимагають повернення державі земель майже на 150 млн грн.


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: