ВАЖЛИВО

На Херсонщині фермер ухилився від сплати податків на понад 18 млн грн

02.04.2021 11:39
dreamstime_s_58739041-e1551798402396

На Херсонщині податківці викрили схему ухилення від сплати податків у великих розмірах та привласнення громадянином виручки реальних суб’єктів господарювання-сільгоспвиробників на суму понад 18 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі, пише agronews.ua.

Під час проведення перевірки ревізори з’ясували, що громадянин відкрив понад 20 банківських карткових рахунків. Така кількість рахунків необхідна була аби створити умови для ухилення від оподаткування сільгосппідприємству та собі особисто, як фізичній особі – підприємцю.

Бізнесмен незаконно отримував на власні потреби кошти, які фактично були виручкою від реалізації агропродукції, необлікованої як у сільгосппідприємства, так і в підприємця. У подальшому кошти конвертувалися в готівку через банкомати й касові відділення банківських установ та використовувались на власні потреби. Зокрема, цими платіжними картками розраховувалися в торгових мережах, готелях, ресторанах, які знаходилися в Україні та за її межами.

Наслідком використання такої схеми стало недоотримання бюджетом значних коштів через заниження об’єкту оподаткування в підконтрольного сільгосппідприємства та підприємця, а також несплати податків власне самим громадянином.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині виробник олії занизив ПДВ майже на 150 млн грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: