НОВИНИ

На Херсонщині фермер облаштував на власній ділянці зону відпочинку для усіх бажаючих

25.03.2021 13:01
Ставок

Подарунок для дітей і дорослих зробив фермер з села Бехтери Олександр Єрьоменко. Про це повідомляє Голос України, пише agronews.ua.

Власним коштом він придбав ділянку площею сім гектарів і облаштував там ставок. Спершу планував заповнювати його тільки з сусіднього зрошуваного каналу. Та щойно дно майбутнього ставка поглибили, там забили джерела, тож проблема з водою вирішилася. Фермер поставив там альтанки, змайстрував місток і безплатно дозволяє землякам приходити сюди влітку купатися й засмагати. Такою можливістю вони залюбки користуються, але фермер пішов ще далі: відкрив біля ставку міні-зоопарк із фазанами, павичами, страусами і навіть поні, на якому малечі можна покататися під наглядом інструктора.

Звичайно, на утримання ставкового господарства потрібні гроші. Але його власник не вважає за потрібне брати їх з відпочивальників. Свої витрати Олександр Єрьоменко покриває за рахунок доходів від вирощування зернових культур та овочів, адже обробляє 1 100 гектарів землі. На жаль, його приклад схильні наслідувати далеко не всі місцеві підприємці. У тих популярніший інший вид бізнесу – взяти в оренду шматок берега річки, озера чи моря, встановити там шлагбаум і нахабно качати кошти з гостей під приводом відшкодування витрат на благоустрій.

Нагадаємо, що в Україні фермери об’єднуються для відродження тваринництва та розвиток фермерства на селі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: