НОВИНИ

На Одещині встановлять більше 3,2 тисячі нерестових гнізд для риби

10.04.2020 17:32
picturepicture_158651762692629006291793_3742

Двісті нерестових гнізд вже встановили на Хаджибейському лимані співробітники Одеського рибоохоронної патруля і рибодобувних підприємств. Це 10% із запланованого, повідомили в Одеському обласному управлінні Держрибагентства, пише agronews.ua.

«Нерестові гнізда сплетені з гілок хвойних дерев. До них прив’язані камені і порожні пляшки, щоб вони знаходилися на плаву. Переплетені гілки надійно захищають ікру і мальків від хижаків. Всього на внутрішніх водоймах області планується встановити 3250 штучних нерестовищ », – повідомили в обласному управлінні Держрибагентства.

У відомстві нагадують, що з 15 квітня в зв’язку з нерестом заборонено ловити рибу на Хаджибейському лимані, річці Дністер з рукавом Турунчук, Дністровському лимані з плавнями, Кучурганському водосховищі та інших водоймах Одеської області.

Нагадаємо, на водоймах України почався нерест риби. Від того, наскільки успішно та вдало він пройде – залежать майбутні запаси водних біоресурсів. Тому в регіонах встановлюється весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів у нерестовищах. Інформує Держагентство водних ресурсів України.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: