НОВИНИ

На Канівському водосховищі незаконно привласнили 6 га берега

21.03.2020 22:02
unnamed (6)

Прокуратура Київської області забезпечила виконання рішення Верховного Суду, яким державі повернуто землі водного фонду вартістю 270 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Так, Верховний Суд підтримав обґрунтованість позовних вимог прокуратури та залишив в силі рішення судів попередніх інстанцій про витребування з чужого незаконного володіння фізичних осіб на користь держави 6 га земель, розташованих в прибережній захисній смузі та частково під водним плесом Канівського водосховища на річці Дніпро.

У ході судового розгляду доведено, що спірні земельні ділянки оформлені у приватну власність на підставі розпорядження неуповноваженого органу виконавчої влади в порушення вимог земельного та водного законодавства.

Наразі правовстановлюючі документи на землю скасовані, державним реєстратором до Реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про скасування речового права останнього набувача на спірні земельні ділянки, чим остаточно поновлено право власності держави на ці землі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: