АГРОРЕГІОНИ

На Івано-Франківщині польові роботи призупинились через брак пального

14.05.2022 14:22
foto

Зазвичай у цей час активно проводять посівну, підживлюють культури та обробляють їх засобами захисту. Втім, на Івано-Франківщині хід весняно-польових робіт дещо призупинився через брак пального. Про це зазначив заступник директора департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської області Степан Вінтонович, повідомляє Голос України, пише  agronews.ua.

«Сільське господарство не внесене до переліку критичної інфраструктури, тож техніку аграріям заправляють на загальних підставах. Обіцяють після 15 травня виправити ситуацію, але весняний час втрачено. Тим паче, що через брак дощів вистачає і негативних погодних чинників. Ярина ледь-ледь прокльовується. Водночас із відведених під ярі культури 244 тис. га понад 60% ріллі вже засіяно пшеницею, вівсом, горохом і ячменем. », – розповідає Степан Вінтонович.

Він додав, що аграрії приступають і до закладання гречки, кукурудзи, сої та соняшнику. На завершенні – посадка овочів і картоплі. Втім, переважно бульбу садили наприкінці квітня, а то й у березні, і в багатьох господарів вона вже гарно закущилася

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: