НОВИНИ

На Івано-Франківщині податкова погрожує фермерам високими штрафами

03.03.2021 11:11
perevirka

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що сільськогосподарські товаровиробники (фермери), які закуповують пальне та зберігають його на своїй території для подальшого використання для власних потреб та промислового перероблення зобов’язані придбати ліцензію на зберігання пального, пише agronews.ua.

Отримати ліцензії на пальне повинні і ті с/гвиробники, які є платниками єдиного податку четвертої групи та використовують пальне виключно для власних потреб.

Суб’єкти господарювання отримують ліцензії на право зберігання пального на кожне місце зберігання пального терміном на п’ять років.

 Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання, до якої додається документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію.

Слід зазначити, що платник який використовує пальне винятково для потреб власного споживання чи промислового перероблення та не реалізує його іншим особам,  може отримати ліцензію за спрощеною процедурою. Такий  суб’єкт господарювання подає тільки два документи: заяву та документ про річну оплату ліцензії. Копії інших документів подавати не потрібно.

Річна плата за ліцензії на право зберігання пального встановлена у розмірі 780 гривень.

У разі несвоєчасної сплати чергового платежу за ліцензію дія ліцензії призупиняється на підставі письмового розпорядження органу, який видав ліцензію, на термін до сплати заборгованості.

Звертаємо увагу, що зберігання пального без наявності відповідної ліцензії до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у розмірі 500 тисяч гривень.

Нагадаємо, що аграріїв просять повідомляти про усі види зловживаннь від податкової.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: