АГРОРЕГІОНИ

На Хмельниччині запрацював новий завод з виробництва ЗЗР та мікродобрив

10.09.2023 13:13
2023-09-07-154931-142314-62692

В селі Івашківці на Хмельниччині компанія VITAGRO PARTNER відкрила новий завод з виробництва ЗЗР та мікродобрив — BAYTON. Про це повідомляє Latifundist.com, пише agronews.ua.

На новому заводі середня потужність виробництва мікродобрив та рідких комплексних добрив складає 18 тис. т на рік, лінія повністю автоматична.

Як зазначила інженер з якості Ірина Цісар, обладнання на заводі встановили українського виробництва. Лінія фасування дозволяє розливати в середньому 2 т добрив за годину. Фасування відбувається у тару по 5, 10 і 20 л.

На заводі BAYTON працюватиме Центр досліджень та розробок, в який входять лабораторія з розробки ЗЗР, лабораторія з розробки добрив і мікродобрив, агролабораторія та лабораторія з якості. В штаті 11 висококваліфікованих спеціалістів. В Центрі досліджень вже розробили понад 30 продуктів та впровадили їх у виробництво.

«Відкриття нового виробництва — це нові робочі місця, створення валового продукту та доданої вартості. Це запорука нашого майбутнього», — додав почесний президент групи компаній Vitagro Сергій Лабазюк.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: