НОВИНИ

На Хмельниччині побудують корівник на 200 голів

03.05.2021 15:11
255407

У СФГ «Світанок», що на Хмельниччині, планують до вересня побудувати корівник на 200 голів, а загалом наростити дійне стадо до 500 голів. Про це розповів Андрій Остапчук, керівник господарства, в інтерв’ю для журналу «Молоко і ферма», передає Асоціація виробників молока, пише  agronews.ua.

«Завдання номер один до вересня побудувати корівник на 200 голів, а загалом плануємо наростити дійне стадо до 500 голів. Плани амбітні й затратні, але нам до снаги. Технолог закриває основні виробничі питання по фермі, агроном по роботі в полі, я займаюсь будівництвом — проектування, підрядники, матеріали, обладнання», — зазначає Остапчук.

За його словами, на фермерському господарстві не відмовлятимуться від прив’язного утримання і доїння в молокопровід.

«Вісім років тому річний надій 11 тонн на корову в Ізраїлі для мене був космосом. За підсумками 2020 року ми надоїли 11,02 тонни на дійну корову, а на фуражну — 9,1 т. І це не космос, а генетика і величезна праця», — пояснює фермер.

Слід додати, що на сьогодні на СФГ «Світанок» утримують 813 голів ВРХ, з них 300 дійних корів. На прив’язі тримають лише дійних корів, решту тварин — безприв’язно.

Нагадаємо, На Дніпропетровщині у зв’язку з закриттям ферми продають корів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: