НОВИНИ

На Хмельниччині «КВС-Україна» розпочинає будівництво другої черги насіннєвого заводу

01.10.2021 17:21
kws-122

Потужності компанії KWS в Україні мають і будуть збільшуватися — цьому рішенню сприяє зростаючий попит від наших клієнтів та плани розвитку компанії. Про це повідомляє персслужба компанії KWS, пише agronews.ua.

Для нас є принциповим вирощування насіння кукурудзи в регіоні його реалізації. То ж друга черга нашого насіннєвого заводу дозволить розширити існуючі можливості та збільшить переваги для наявних та майбутніх партнерів у вирощуванні високоякісного насіння. Існуючі потужності дозволяють виробляти 300-350 тисяч мішків насіння в рік, а після завершення будівництва другої черги наші потужності збільшаться вдвічі, що дозволить виробляти 600-700 тисяч помаранчевих мішків. 

«Як відповідь на зростання попиту на високоякісне насіння селекції KWS, беручи до уваги наш німецький виважений підхід, зваживши всі за і проти, провівши переговори з міською громадою, ми вирішили розпочати планування та запуск нового будівництва», — розповідає Генеральний директор ТОВ «КВС-УКРАЇНА» Олександр Федоров під час проведення робочої зустрічі 30 вересня 2021 року на заводі між представниками штаб-квартири KWS та міcцевого самоврядування.

Друга черга насіннєвого заводу буде зведена поруч з існуючою, першою чергою, у Кам’янці-Подільському на ділянці у 8,5 гектарів.

«Друга черга насіннєвого заводу у Кам’янці-Подільському буде обладнана високотехнологічним устаткуванням, що відповідає європейським нормам щодо обробки насіння та захисту навколишнього середовища. На першій лінії заводу постійно працює 52 робітники, ще 34 робочі місця будуть створені для запуску другої черги. Повне введення в експлуатацію другої черги заводу планується у грудні 2022 року. Але перший етап будівництва, після якого нова виробнича ділянка вже буде готова приймати сировину на обробку, плануємо закінчити у вересні 2022 року», — повідомив Юрій Хамайдюк, начальник відокремленого підрозділу Департаменту кукурудзи та соняшника ТОВ «КВС-УКРАЇНА»Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: