АГРОРЕГІОНИ

На Херсонщині у полі трактор переїхав свого власника, який чудом вижив

22.02.2022 16:31
DSC_0536

У лютневі «вікна» аграрії Херсонщини вивели в поля техніку для підживлення озимих культур. Вони поспішають виконати цю відповідальну роботу – адже знову можуть повернутися морози, і тоді її доведеться згортати. От тільки поспіх не довів до добра 56-річного мешканця села Дудчани Бериславського району області. Про це повідомляє newday.kherson.ua, пише agronews.ua.

Просто серед поля у хлібороба вийшов з ладу його міні-трактор. Чоловік поліз під нього, аби виконати ремонт на місці, а не гнати техніку до майстерні – час хотів зекономити. Але в процесі ремонту натиснув щось не те: агрегат рушив, і переїхав бідоласі ліву ногу, ще й зачепив грудну клітину.

Повернутися додому сам травмований фізично не міг – біль був страшенний. Він ризикував загинути від переохолодження, але врятувала наявність мобільного телефону: селянин додзвонився до родичів, і ті забрали його додому. А вже звідти пацієнта із переломом ноги евакуювали до лікарні. Загрози його життю немає, та навряд чи впродовж кількох наступних тижнів селянин зможе знову вийти в поле.

Читайте також: Українська компанія створила новий бренд насіння з високим генетичним потенціалом.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: