НОВИНИ

На Херсонщині розробили інноваційний мобільний с/г комплекс

01.03.2022 14:00
photo_2022-02-23_19-29-17

На Каховському експериментальному механічному заводі (АТ «КЕМЗ») завершено складання першого мобільного комплексу для миття коренеплодів. Про це повідомляє Херсон.online, пише agronews.ua.

Як повідомляє прес-служба підприємства, комплекс складається з трьох технологічних одиниць, сформованих на двох колісних платформах.

Лінія укомплектована приймальною машиною для замочування сировини V-BM522, каменевідділювальною станцією V-BL.002 та машиною для чищення й миття сировини барабанного типу V-BF732. Всі три одиниці, а також колісні платформи були розроблені, що називається “з нуля”.

Оскільки комплекс передбачається використовувати зокрема і в польових умовах, концепція розробки спрямовано економію води. Потужні, абсолютно безшумні насоси датського виробника GRUNDFOS забезпечують надійний обіг води в корпусах миючих машин і каменевідділювача, і в сукупності з рештою набору технічних рішень дозволили досягти відмінного результату в економії води в процесі миття коренеплодів.

Читайте також: Українська компанія створила новий бренд насіння з високим генетичним потенціалом.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: