НОВИНИ

На Херсонщині працює унікальна ферма кіз

20.05.2021 10:45
karlikovye-i-mini-porody-koz-500x332

Від минулого року на своїй екофермі родина приймає гостей. Екологічна ферма у Станіславі є унікальною як за історією свого виникнення, так і за  своїми натуральними, органічними продуктами виробництва. Тут лише 20 кіз, а господарство веде подружжя Белозоренко, яке все життя працювало у Херсонському театрі. Про це повідомляє Суспільне Херсон, пише agronews.ua.

Своєю історією родина поділилася із Суспільним. Виявилося, подружжя вирішило цілком змінити своє життя і жити в селі. Спочатку купили двох кіз, почали робити бринзу. Потім докуповували кіз і наразі пропонують уже 16 підвидів сирів.

Для неї, говорить жінка, це — творчість. Щоразу пробує щось нове і пропонує для дегустації гостям.

Від минулого року на своїй екофермі родина приймає гостей. Цьому, каже Олена, посприяв карантин, бо люди почали їздити ближче до природи. У майбутньому Белозеренки планують проводити реабілітацію дітей з інвалідністю.

«Я планую організовувати безкоштовні поїздки для сонячних дітей. Якщо їм це потрібно, ми будемо робити. Зараз, зазвичай, люди не кажуть заздалегідь, коли приїздять до нас, що з ними є дитина з інвалідністю, але їм дуже тут подобається, а нам спостерігати за цим приємно», — каже Олена Белозеренко.

У планах Олени — розширити екоферму, створити робочі місця та більше людей познайомити із виробництвом сиру.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: