НОВИНИ

На Херсонщині фермерів занесли до Книги рекордів України

12.12.2021 10:06
dd152328c21d894b93cea408034c423f

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи – «рослинної губки», що розташована в селі Каїри Херсонської області. Про це стало відомо від Superagronom.com, пише  agronews.ua.

«Ми цей рекорд вносимо у категорію «Наука і технологія». Бо справді, тут також відпрацьована технологія виробництва, яка дозволяє отримати продукцію від сімейного фермерства», — розповіла Лана Вєтрова, керівниця Національного реєстру рекордів

Родина Жданових вирощує люфу і з її плодів виробляє натуральні мочалки — вони гарно очищають шкіру, поліпшують кровообіг. А також кухонні губки, які після використання, на відміну від синтетичних, не завдають шкоди екології.

За словами Вєтрової, цінність цього рекорду саме в екоспрямованості. Люфу фермери вирощують на площі 0,28 га і це також зафіксували представники Національного реєстру рекордів.

«Наша філософія — робіть світ навколо себе трохи чистішим і безпечнішим. Навіть маленький крок може зробити його чистішим», — зазначив Володимир Жданов.

Зазначається, Тетяна та Володимир Жданови постійно беруть участь в екологічних проектах та акціях.

Читайте також: фермер вирощує рідкісний сорт банану вагою до 3 кгЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: