АГРОРЕГІОНИ

На Харківщині ракета влучила у ангар з кукурудзою

27.02.2024 11:05
7

Внаслідок двох ракетних ударів по селищу Пісочину 25 лютого пошкоджені автотранспортне та сільськогосподарське підприємства. У багатоквартирних будинках, які розташовані поряд, вибило вікна. Про це Суспільне Харків розповів голова Пісочинської громади Олег Чернобай, пише agronews.ua.

За його словами, поранених немає. На підприємствах у момент удару перебували охоронці. Одного з них від поранення врятував собака.

“Він за декілька секунд до удару почав лаяти. Охоронець вийшов і рушив у інший бік від місця влучання. На кожному з підприємств перебували по одному сторожу. Люди залишилися живими, це найголовніше”, — каже Олег Чернобай.

Внаслідок нічної атаки РФ на підприємствах побило техніку й ангари із кукурудзою.

“Це — цивільні об’єкти. Ще зарано казати, які є збитки. Власники спільно із комісією селищної ради зафіксують наслідки та підрахують збитки. Зараз підприємці наводять лад на території самостійно. Потім під час сесії селищної ради визначимо, як ми зможемо допомогти”, — пояснив очільник громади.

Розглядатиметься питання про зниження податків на землю або орендну плату для цих пошкоджених підприємств. Якщо майно пошкоджене через обстріли, то підприємців мають звільнити від податку на нерухомість, зменшити податок на землю або оренду.Перегляди: 415
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: