АГРОРЕГІОНИ

На Харківщині фермер займався трудовою експлуатацією людей

28.08.2023 16:19
_1605019975_613x321_2_0_nw

На Харківщині судитимуть власника фермерського господарства, який примушував людей тяжко працювати без оплати. Про це повідомила пресслужба Харківської прокуратури, пише agronews.ua.

Так, прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 57-річного чоловіка за фактом вербування, переміщення людини, з використанням обману та її уразливого стану, з метою трудової експлуатації, вчиненого повторно (ч. 1, 2 ст. 149 КК України).

За даними слідства, власник одного з фермерських господарств, розташованих на території Сахновщинського району, займався трудовою експлуатацією людей, що знаходились в уразливому стані.

«Чоловік підшукував на території Харківської та Дніпропетровської областей осіб з числа соціально незахищених верств населення, які перебували в скрутному матеріальному становищі. Обвинувачений пропонував роботу на його фермерському господарстві, обіцяючи високу зарплатню, триразове харчування і гідні умови праці», — розповіли у відомстві.

Після отримання згоди потерпілих фермер привозив їх на територію господарства, відбирав документи та мобільні телефони. Про виконання обіцянок щодо гідних умов праці і нормований восьмигодинний робочий день теж не йшлось — люди були вимушені жити в антисанітарних умовах, тяжко працювати, не отримуючи зарплатню. Власник господарства примушував їх виконувати сільськогосподарські роботи просто за харчі, яких не вистачало для мінімальних потреб людини і тим більше для важкої праці.

Наразі встановлено 15 потерпілих осіб. Справу скеровано до суду.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: