НОВИНИ

На Донеччині судитимуть керівника держлісгоспу за рубки дерев у заказнику

16.11.2020 19:02
width

Колишньому керівнику державного підприємства «Покровське лісове господарство» повідомлено про підозру у неналежному виконанні службовою особою своїх обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним інтересам та збитків на суму 700 тис. грн. Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури, пише agronews.ua.

Досудовим розслідуванням встановлено, що наприкінці липня 2019 року керівник державного підприємства, діючи у порушення процедури отримання дозвільних документів на санітарну порубку, не перевірив належність лісових насаджень Олександрівського лісництва до об’єктів природно – заповідного фонду.

Крім того, не звернувся до Департаменту екології Донецької ОДА для отримання лімітів та дозволів на спеціальне використання природних ресурсів на вказаній території.

Розуміючи, що у нього не має відповідних документів, підписав та видав лісорубний квиток на проведення вибіркових санітарних рубок на території місцевого ландшафтного заказника.

Внаслідок несумлінного ставлення до своїх службових обов’язків, інтересам держави спричинено істотну шкоду у розмірі понад 700 тис грн.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: