НОВИНИ

На Донеччині оцінювач фальсифікував грошову оцінку землі

11.09.2020 19:02
Zemlya_1

У Краматорську Донецької області судитимуть оцінювача місцевого приватного підприємства за махінації із вартосттю земельної ділянки. За процесуального керівництва Краматорської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, та службового підроблення. Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури, пише agronews.ua.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у грудні 2018 року директор товариства з обмеженою відповідальністю умисно, з метою отримання неправомірної вигоди для третьої особи, вніс неправдиві відомості до звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,2101 га, розташованої у м. Краматорську, завищивши її вартість.

Вказані неправомірні дії призвели до безпідставного перерахування на користь покупця вказаного майна 124 тис грн бюджетних коштів, що спричинило істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам Краматорської міської ради.

Максимальне покарання за вказані злочини – позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: