ГОЛОВНЕ

На Дніпровщині экс-чиновник вкрав урожай у агрогосподарства

04.02.2021 09:04
thief-3306100_960_720

Колишній очільник Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул зі своїм оточенням вкрав урожай у місцевого агрогосподарства «Добробут». Про це повідомляє телеграм-канал Україна 24/7, пише  agronews.ua.

Власник аграрної компанії Рістон Холдинг Вадим Нестеренко в інтерв’ю виданню «Кореспондент» вперше розповів про те, як колишній очільник Дніпропетровської облдержадміністрацію Олександр Вілкул зі своїм оточенням вкрав урожай у місцевого агрогосподарства «Добробут». З ним Рістон Холдинг мав тривалу історію співпраці.

За словами Нестеренка, прикриваючись силовою підтримкою поліції області, про що є численні відео в інтернеті, людина Вілкула Максим Романенко разом з тітушками зібрав і вивіз вирощений в господарстві «Добробут» урожай соняшнику. Це сталося вже після того, як корпоративна суперечка між колишніми бізнес-партнерами Нестеренко і Вілкулом була зафіксована юридично.

Нагадаємо, Вілкул отримав 6 млн дол готівкою за частку в Ristone Holdings, – Нестеренко

«Згідно із законом поліція повинна була передати урожай на відповідальне зберігання до вирішення спору в суді, але її представники дозволили людям Романенко вивезти і продати насіння соняшнику з 3,5 тисяч гектарів», — розповів Вадим Нестеренко.

За словами бізнесмена, ці факти стали надбанням громадськості, оскільки в засновниках агрофірми «Добробут» є ветерани силових структур. Вони залучили на допомогу громадськість, провели не одну прес-конференцію.

«Але ніякі вживання цих заходів не змогли зупинити злочинну змову рейдерів і так званих «правоохоронців», — підкреслив власник Рістон Холдинг.

У підсумку, засновники агрогосподарства «Добробут» змушені були звернутися до Офісу президента, звідки матеріали були передані в Управління внутрішніх розслідувань МВС. На даний момент ведеться слідство у цій справі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: