НОВИНИ

На Дніпропетровщині понад 600 га землі інтернату хотіли незаконно передати в приватні руки

07.12.2021 16:00
4b322e9-zemlya

Синельниківською окружною прокуратурою захищено землі Васильківського психоневрологічного інтернату площею понад 630 га вартістю 211 мільйонів гривень від незаконної передачі у користування приватному підприємству. Про це повідомляє Дніпропетровська прокуратура, пише agronews.ua.

Так, між зазначеним інтернатом та товариством з обмеженою відповідальністю було укладено договір про спільну діяльність, згідно якого останнє отримувало землі у своє користування.

Проте прокуратурою встановлено, що інтернат не мав повноважень щодо розпорядження зазначеними землями та підписання договору, тож вони мають бути повернуті державі.

У зв’язку з вищевикладеним, прокуратура звернулася до Господарського суду Дніпропетровської області з позовною заявою про визнання вказаного договору недійсним та зобов’язання товариства звільнити земельну ділянку. Під час судового розгляду справи ТОВ добровільно звільнило землі, у зв’язку з чим провадження у справі припинено. 

Читайте також: Селекціонери вивели нову цікаву культуру методом щеплення.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: