НОВИНИ

На Дніпропетровщині запустили новий завод з переробки вівса

18.11.2019 07:00
b7a316def33ba9fd25ff7c5fbb749ca8_M

Компанія «ОЛИС» ввела в експлуатацію завод з переробки вівса у Дніпропетровській області. Про це повідомив комерційний директор ТОВ «ОЛИС» Володимир Чеглатонєв, пише agro-business.com.ua.

Даний завод має потужність з перероблення вівса у крупу 60 тонн/добу та 32 тонн/добу – з виробництва вівсяних пластівців. Дана лінія є універсальною і дозволяє виробляти пластівці не тільки з вівса, а й з інших круп’яних культур, таких як гречка, пшениця, ячмінь і т.д.

Компанією ОЛИС була виконана розробка проектної документації технічної частини крупозаводу, виготовлення і постачання комплекту технологічного, транспортного та аспіраційного обладнання, а також проведені запуск і налагоджувальні роботи. Увесь проект був виконаний «під ключ».

«У даний час овес є досить перспективною культурою і як показують дані аналітиків в Україні і в світі відзначається тенденція збільшення обсягу споживання пластівців. Тому даний напрямок має певний потенціал для подальшого розвитку. У той же час, продукція переробки в цілому і пластівці зокрема – це досить «довгі гроші», це інвестиція у майбутнє. Безумовно, оборотність грошей при продажу зерна набагато вище, тому простіше виростити зерно і реалізувати його як сировину. З іншого боку, часто переробкою займаються ті підприємства, у яких взагалі немає своєї землі. Та їм вдається працювати і розвиватися, і ринки збуту присутні… Так чому б холдингами і великим фермерським господарствам не звернути увагу на переробний напрямок? Це забезпечить їх куди більшим прибутком, ніж від продажів зерна», – резюмував Чеглатонєв.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: