НОВИНИ

На Дніпропетровщині викрито чергову махінацію з виділення земельних ділянок

05.02.2019 15:52

Керівництво селищної громади на Дніпропетровщині незаконно передавав землю атошников в суборенду місцевому фермеру. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Дніпропетровської області.

Підроблюючи особисті дані людей, керівники однієї з селищних територіальних громад, нібито виділяли учасникам бойових дій  земельні ділянки в оренду на тривалий термін. Того ж дня підписувалися документи про передачу землі у суборенду місцевому фермеру.

Як було встановлено слідчими, учасники бойових дій, які нібито отримували в оренду ділянки, насправді навіть не знали про це, не підписували і не подавали жодних документів. Їх особисті дані використовувались навмання, без їх відома. Якщо вони випадково дізнавались про вчинені від їх імені дії, фермери пропонували невеликі “відступні” за мовчання.

Один з учасників бойових дій, чиї особисті дані були використані у схемі, звернувся до поліції, завдяки чому слідчим вдалось зібрати докази та довести факт підробки документів, в результаті якого ділянку площею 12 гектар було передано у оренду та суборенду.

На сьогодні керівнику фермерського господарства було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального провадження за ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення). 29 січня обвинувальний акт було направлено до суду. Досудове розслідування триває. В подальшому буде надано правову оцінку діям усіх задіяних у схемі службовців селищної ради та місцевої державної адміністрації.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: