ВАЖЛИВО

На Дніпропетровщині відбулись збори Самооборони фермерів

06.06.2020 20:02
101430509_294299621597129_7217279395212630861_n

Сьогодні на території СФГ «Кондратюк» в с. Новопавлівка на Дніпропетровщині проходили збори Самооборони фермерів за сприянням Анатолія Гайворонського. Про це на своїй фейсбук сторінці повідомив Іван Кондратюк, пише  agronews.ua.

“Хочемо висловити подяку всім присутнім, а також тренерам, які вчать оборонятися в досить непростих ситуаціях, які пов’язані з рейдерством чи грабежем”,- пише він.

Нагадаємо, в Україні фермери об’єднуються для запобігання рейдерству. Фермерська самооборона є громадською контролюючою силою від рейдерських захоплень, неправочинних дій та для самозахисту аграріїв. 

Нагадаємо, голова Самооборони фермерів Дніпропетровщини Олександр Стешенко попереджує: “Краще нехай не лізуть до фермерів, бо ми відсіч будемо давати всім!”

Рейдерство в нашій країні не в новинку, на жаль, існуючі закони слабо діють або ж взагалі не діють, тому фермерам приходиться ставати на свій захист самостійно. Хтось вже з цим зіткнувся, хтось просто хоче захистите себе, свою родину та бізнес.

“Так от, такі збори допомагають навчитися самозахисту, вистояти в тяжкій ситуації та дають підтримку. До Асоціації фермерів Дніпропетровщини приєдналось вже багато людей, але чим більше нас буде, тим краще. Тільки разом ми сильні!”,- коментує Іван Кондратюк.


Він додів, що також закликає не залишатися осторонь, приєднуватися до Асоціації та Самооборони. В наш час тільки взаємодопомога та підтримка один одного дають результат! Давайте будемо дружніми та сильними!

Фермерське об’єднання самооборони, Агро-Продовольча Рада та Всеукраїнський Конгрес фермерів запрошує фермерів об’єднуватися для рішення спільних проблем та допомоги один одному.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: