НОВИНИ

На Дніпропетровщині у 2020 році відкрили 24 нові сонячні електростанції

15.01.2021 15:05
_f0901

У 2020 році на Дніпропетровщині запрацювали 24 нові сонячні електростанції. Їхня потужність – понад 102 МВт. Цього достатньо, аби забезпечити електроенергією майже 43 тис. домогосподарств, повідомили в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації. Про це свідчать дані Урядовий Портал, пише agronews.ua.

«Дніпропетровщина активно розвиває відновлювану енергетику, найперше – сонячну. За останні чотири роки «зелена» галузь помітно набрала обертів. Адже енергія від «світила» екологічна й невичерпна.  У 2020 році в області з’явилися 24 нові сонячні електростанції. Всі СЕС регіону побудовані за рахунок інвесторів без залучення будь-яких бюджетних коштів», – зазначили в управлінні.

Одну з великих та сучасних електростанцій нещодавно відкрили у Межівській громаді. Її звели коштом вітчизняного інвестора. Встановили близько 24 тис. сонячних панелей. Потужностей вистачить, аби забезпечити електроенергією до 1,4 тис. домогосподарств. Інвест-проект – наймасштабніший для громади за останні 30 років. Найближчим часом запланували побудувати ще чотири СЕС у Межівській ТГ.

Загалом у регіоні працює 120 сонячних електростанцій. Із них 2 входять до п’ятірки найпотужніших в Європі: Покровська та Нікопольська.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: