НОВИНИ

На Дніпропетровщині планують збудувати завод з переробки кукурудзи

01.03.2021 08:49
muka-kukuruza

У Павлограді незабаром має відкритися завод з глибокої переробки кукурудзи. І якщо те, що запланували інвестори втілиться в життя, 2000 осіб отримають роботу. Про це повідомляє beg.dp.ua, пише agronews.ua.

Для розвитку виробництва інвестори готові купити 150 га землі. Про це на засіданні Павлоградського виконкому повідомив міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

Україна зобов’язана з сировинного придатка перетвориться в виробника готової продукції, а глибока переробка кукурудзи є одним з перспективних напрямків розвитку внутрішнього переробного сегмента.

За прогнозами, постійно зростаюче світове населення стимулюватиме зростання глобального ринку кукурудзи протягом наступних років. Попит на зерно зростає. Але кукурудзу вирощують не тільки на зерно. Продукти глибокої переробки – це крохмаль, спирт, лізин, глютен, борошно, масла, поліол і корми.

На тлі павлоградских заводів, які простоюють без замовлень і декількох шахт, які будуть закриті в найближчі роки, відкриття великих переробних підприємств – це хороша перспектива.

Нагадаємо, що на Хмельниччині побудують три свинокомплекси.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: