НОВИНИ

На Дніпропетровщині підприємці 17 років орендували два озера без належних документів

15.09.2020 18:32
1280px-Озеро_Пісочне_(світанок)_01

На Дніпропетровщині Павлоградською місцевою прокуратурою направлено до суду позовну заяву в інтересах держави щодо визнання недійсними розпорядження Юр’ївської райдержадміністрації та угоду про поновлення дії договору оренди, скасування записів державного реєстратора та зобов’язання орендарів повернути земельні ділянки вартістю близько 21 млн грн територіальній громаді. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області, пише agronews.ua.

Так, у 2003 році між Юр’ївською районною державною адміністрацією та двома громадянами укладено договір оренди двох земельних ділянок водного фону (ставки) для рибогосподарських потреб.

У 2013 році на підставі розпорядження голови Юр’ївської РДА укладено додаткову угоду про поновлення дії договору та внесено відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Прокуратурою встановлено, що набуття права оренди земельних ділянок відбулось з порушенням вимог чинного законодавства, а саме: не проводилась грошова оцінка земельних ділянок, додаткова угода була укладена до надання відповідного розпорядження Юр’ївської РДА, яка, при цьому взагалі не мала права розпоряджатися спірним майном, крім того орендарі звертались із заявою щодо продовження дії договору оренди лише однієї земельної ділянки, інша була надана без будь-яких правових підстав.

Наразі позов перебуває на розгляді у суді.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: