НОВИНИ

У дослідному господарстві керівництво привласнило збіжжя на 50 млн грн

13.03.2020 10:12
Naruchniki

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді застави в розмірі понад 500 тис. грн підозрюваному в організації злочинної схеми щодо заволодіння сільгосппродукцією держпідприємства Дослідне господарство “Червоний землероб” на суму близько 50 млн грн. Про це пише УНН.

“ 11 березня, слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 500 тис. 276 грн підозрюваному у організації злочинної схеми щодо заволодіння с/г продукцією держпідприємства Дослідне господарство “Червоний землероб”, — йдеться в повідомленні.

Також, на підозрюваного покладено додаткові обов’язки: прибувати до слідчого чи прокурора за першою вимогою; не відлучатися із населеного пункту, в якому проживає чи перебуває, без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками в даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт для виїзду за кордон.

“Термін дії запобіжного заходу — до 10 квітня 2020 року включно”, — зазначається в повідомленні.

За версією слідства, ексдиректор “Червоного землероба” разом із двома керівниками приватних компаній організував злочинну схему, через яку держпідприємство лише у 2016 році втратило зерна на суму щонайменше 7 млн грн. Підозрюваний також намагався заволодіти щонайменше 2 млн грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: