НОВИНИ

На Чернігівщині протестували бджолярі

05.05.2020 12:32
https://agronews.ua/

4 травня у Ніжині, що на Чернігівщині під стінами міськради зібралися бджолярі. Як заявляють бджолярі, аграрії труять не тільки бджіл, але і людей. Ситуація набрала занадто небезпечні оберти, які не помічати вже просто не можливо.Про це повідомляє mynizhyn, пише agronews.ua.

Під стінами міськвиконкому бджолярі підписували чергове звернення до влади. На розмову до мітингувальників вийшли міський голова Анатолій Лінник і начальник Ніжинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Віктор Рафальський. Також разом з мітингувальниками був і голова Ніжинської районної ради Олег Бузун. 

Начальник Держпродспоживслужби запевнив мітингарів, що створена слідча група і ведеться розслідування щодо масової гибелі бджіл. До лабораторії були направлені зразки мертвих бджіл. Дослідження не виявили паразитарних хвороб, тобто бджіл дійсно отуїли. Хто це зробив і якими агрохімікатами у службі достименно не знають.

Зате бджолярі взяли ініціативу у свої руки і зробили обстеження пасік і все документально зафіксували.

Також бджолярі поїхали до підприємства, яке наймовірніше потруїло бджіл, оскільки обробляє навколишні поля. Але на територію підприємства бюджолярів не пустили.

Мітингувальники вимагають від влади вжити відповідних дій, адже ця загрозлива ситуація може обернутися справжньою катастрофою, якщо вже такою не стала.

До мітингувальників із вимогою негайно розійтись звернулись представники поліції, адже зараз карантин і таке зібрання людей порушує основну вимогу – дотримання соціальної дистанції.

“Мітинг розійдеться, але пасіки знищенні і безпека людей під загрозою”,- зазначають у повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: