АГРОРЕГІОНИ

На Чернігівщині вирощують різнокольорові кавуни

21.08.2023 18:11
_114027631_liza_dsc1746

Фермер Сергій Ременець цьогоріч виростив вдвічі більше кавунів неподалік від Чернігова. Замість звичних 10 га, які засаджували кавунами до війни, виростили 20 га. Кавуни вирощують у селі Киселівка, що за 15 км від Чернігова, повідомляє «Суспільне», пише agronews.ua.

«Кліматична зона на Чернігівщині відрізняється від Одещини та Херсонщини тим, що у нас тепліше стає трішки пізніше. Беремо кожну насінину, пророщуємо її, садимо обережно в касетку, вирощуємо до певного розміру в теплиці. Потім готуємо ґрунт, під кожний кавунчик йде полив завдяки технології, яку ми відпрацьовували чотири роки, завдяки посадковій машині», — зазначає Сергій Ременець.

За його словами, вперше кавуни висадили на цьому полі чотири роки тому, технологію відпрацьовували кожного року. Під час повномасштабного вторгнення село Киселівка потрапило в окупацію. росіяни оселилися і на території господарства, розповідає фермер.

«Рік підприємство майже не працювало, ми знаходилися в окупації. Багато чого знищено, багато чого вкрадено, ми трошки підправили, підлатали і вже цього року посадили 2 га жовтого кавуна і 18 га червоного кавуна», — уточнює Сергій Ременець.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: