НОВИНИ

На Чернігівщині вирощують пухнастих свиней

08.02.2022 13:32
2-Mangalytsa-ovechya-svynya

Чернігівець Роман Дроменко переїхав із міста у селище Стовпівка і займається розведенням свиней породи угорська пухова мангалиця. Про це повідомляє Городнянська міська рада, пише agronews.ua.

Чоловік переїхав з Чернігова близько двох років тому, купив колишню колгоспну ферму, яка простояла пусткою 30 років. Тепер тут розвиває сімейний бізнес, йому допомагають батько і брат.

Його поголів’я свиней налічує тридцять особин. Розповідає, що зі свинями треба завжди бути обережними. Порода виведена шляхом схрещування домашніх свиней з дикими вепрами. А про крутий норов диких кабанів знають усі.

343

Майже 80% раціону свиней – це трава. Узимку завдяки густому вовняному покриву вони гарно витримують низькі температури. Виривають ями, там і сплять.

Ця порода перспективна. В Україні є орієнтовно 18 заводчиків, які займаються вирощуванням саме цієї породи.

На запитання, чому все ж таки вирішив займатися розведенням свиней, чоловік відповідає зі щирою посмішкою: «Вони класні!».

 У найближчих планах фермера – зайнятися розведенням корів, кіз та овець і виготовляти сири.

Читайте також: Як успішно купити чи орендувати землю: безкоштовне навчання для учасників аукціонів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: