НОВИНИ

На Чернігівщині встановлюють три нових комплекси зважування вантажівок

28.09.2021 18:03
1554449931-2077

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі. Про це повідомляє Чернігівська ОДА, пише agronews.ua.

Наразі встановлені металеві ферми, де буде кріпитися обладнання, та металеве бар’єрне огородження. Згодом розпочнуться роботи з монтажу електроніки.

Ділянка автодороги Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин протяжністю 75 км від об’їзної Ніжина до Прилук, де наразі влаштовується WIM-майданчик, відремонтована впродовж 2020 – 2021 років.

default

Перший WIM-комплекс у Чернігівській області  встановлений у селі Кіпті на початку траси М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ. Повністю пройшов усі калібрування та розпочав роботу навесні 2021 року. Перші місяці його роботи показали, що кожна п’ята фура йде з перевантаженням або порушує габаритні норми.

Як працює система зважування-у-русі? Основа роботи WiM – це майданчик для динамічного зважування. Саме через нього збираються всі дані, які потім передаються в програмний центр обробки інформації. За структурою, майданчик є своєрідним апаратним комплексом, який складається з датчиків, вбудованих у дорожнє покриття, камери для автоматичного розпізнавання номерних знаків, камер загального огляду та лазерних сканерів. Система здатна зберігати інформацію про пересування більше ніж 10 000 автомобілів в одному напрямку вагою не менше 3,5 т. Завдяки тому, що WIM повністю перекриває проїзну частину, обійти його неможливо.

У 2021 році в рамках програми президента України «Велике будівництво» у Чернігівській області планується відремонтувати 182 км доріг державного значення.

Загалом цьогоріч у Чернігівській області планується встановити три комплекси для автоматичного зважування вантажівок у русі. Окрім локації на трасі Р-67 між Ніжином та Прилуками, це також:

– між селами Красне та Ягідне Чернігівського району на дорозі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі;

– між селами Новоселівка та Киселівка на дорозі Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч.

Нагадаємо, що Оприлюднено оновлені ціни на соняшникову олію.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: