НОВИНИ

На Чернігівщині відкрили унікальну виноробню

21.09.2021 11:32
vesele_vyno9

В селі Жавинка, поруч із Черніговом, у будівлі колишнього рибгоспу, відкрилася перша ліцензована крафтова виноробня на Півночі України – ТОВ «Виноман». Її власник Борис Слабошевський створює крафтові вина – Шардоне, Мерло, Піно Розе, які вже отримали нагороди на фестивалі Odessa Wine Week. Про це повідомляє пресслужба департаменту агропромрозвитку Чернігівської облдержадміністрації, пише agronews.ua.

«Колишня будівля рибгоспу перетворена у чудовий замок з винним погребом, виробничим приміщенням, дегустаційною залою. Гарна тераса над затокою Десни, затишний ландшафт, фруктовий сад, власний виноградник створюють чудову атмосферу для туристів та відпочинку гостей», – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що Борис Слабошевський висадив у Жавинці 75 соток різноманітних сортів винного винограду, планує збільшити насадження до 1 га. Крім того, вирощує виноград в Одеській області. З винограду планує виробити близько 5,5 тис літрів продукції, яку реалізує у закладах громадського харчування Києва.

Нагадаємо, що У Чорнобильську зону повертаються великі хижаки.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: