НОВИНИ

На Чернігівщині буйволина ферма долучається до проєкту «Дороги смаку»

01.05.2021 16:24
farmer_2_21_102

Буйволина ферма, розташована під селом Рудня Чернігівського району, стане частиною проєкту розвитку гастрономічного туризму «Дороги смаку Чернігівщини». Про це повідомляється на сайті Чернігівської ОДА, пише agronews.ua.

«Це унікальне підприємство не лише для Чернігівської області, а й для всієї України. Воно популярне серед туристів, які приїжджають сюди на екскурсії, а також серед шанувальників особливої молочної продукції», – розповів заступник голови ОДА Олександр Савченко після відвідування ферми.

Зазначається, що перші 25 буйволиць у ТОВ «ТАСБІО» з’явилися два роки тому, а зараз поголів’я нараховує 81 тварину, з яких дійні – 31. Система утримання худоби – безприв’язна на глибокій підстилці з можливістю вигулу.

Процес доїння – автоматизований з використанням німецького обладнання. Зараз власники підприємства будують новий доїльний комплекс, плануючи збільшувати поголів’я та обсяги виробництва продукції.

З молока буйволиць на фермі виготовляють йогурт, ряжанку, сметану, масло та сири: розсільні, м’які, напівтверді, а також рікотту. Крафтова молочна продукція виробляється без штучних добавок і у великому асортименті. Відвідувачам ферми її пропонують прямо на місці.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: