АГРОРЕГІОНИ

На Черкащині виявили небезпечну полуницю

04.07.2022 11:59
polunicya_korist

Фахівці Держпродспоживслужби Черкащини не дозволили продаж 55 кілограмів полуниці через те, що вона не відповідала вимогам якості, повідомив начальник відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Сергій Гончаров. Про це повідомляє Суспільне, пише agronews.ua.

Як розповів Сергій Гончаров, фахівці державних лабораторій проводили дослідження протягом 2022 року і за цей період виявили понад пів сотні кілограмів неякісної полуниці.

«Спеціалісти провели 709 лабораторних досліджень зразків полуниці за органолептичними показниками. За результатами цих досліджень не допустили до реалізації 55 кг полуниці через її невідповідність наявним вимогам», — поінформував начальник відділу безпечності харчових продуктів.

За словами Сергія Гончарова, щоб убезпечити себе від придбання неякісної продукції, варто купувати полуницю тільки на легальних ринках, у магазинах чи супермаркетах, де всі товари мають проходити обов’язкову перевірку.

Він пояснив, що слід звертати на плодоніжку полуниці: вона не повинна бути надто розвиненою та сухою. Листочок на плодоніжці має бути зеленим. За розміром полуниця різних сортів може бути різною. Втім надвелика може бути штучно накачана водою. Найкориснішою і найсмачнішою полуницею буде ягода з яскраво-червоним кольором і невеликим блиском. Ягода, вирощена в природний спосіб, має приємний насичений запах. Присмак металу свідчить про наявність у полуниці нітратів.

Читайте також: Деякі приходили і казали: дайте хоч що-небудь поїсти, – Шамрицький.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: