АГРОРЕГІОНИ

На Черкащині виставили на продаж м’ясопереробне підприємство

20.03.2023 15:25
cherkas-453

Боргові зобов’язання ТОВ «Черкаська продовольча компанія», забезпечені іпотекою значного масиву виробничої нерухомості у м. Черкаси, виставляються на голландський аукціон. Про це повідомляє InVenture, пише agronews.ua.

Як зазначається, у забезпеченні за кредитним договором, укладеним між АТ «Укрексімбанк» та ТОВ «Черкаська продовольча компанія», перебувають будівлі та споруди майнового комплексу загальною площею понад 58 тис. м2 у м. Черкаси по вулиці Смілянській — головній транспортній артерії міста. Розташовуються на відстані близько 4 км від центру, поблизу району з найбільш розвиненою соціальною інфраструктурою, закладами громадського харчування та розважальними закладами.

Також до лоту входять приміщення магазину загальною площею понад 180 м2, частина яких використовується під супермаркет, розташовані на вулиці Гоголя, одній із центральних вулиць м. Черкаси.

Крім того, у забезпеченні вказано виробниче обладнання, устаткування та інші основні засоби (побутова техніка, офісні меблі, комп’ютерна та офісна техніка тощо), транспортні засоби — 47 одиниць, тепловоз.

Експерти зазначають, що нежитлові об’єкти розташовані в безпосередній близькості від залізничного вокзалу в районі з високою щільністю проживання населення, що гарантуватиме новому власникові максимальний клієнтопотік.

«Територія ТОВ «Черкаська продовольча компанія» фасадною частиною виходить на основну автомагістраль міста — вулицю Смілянську, що дає можливість за потреби забезпечити  транспортне сполучення підприємства навіть із використанням великогабаритного транспорту», — додають у компанії. 

Інженерні комунікації та системи, а саме електрика, каналізація, опалення, водопровід, вентиляція тощо, здатні забезпечити організацію енергозатратного виробництва.

Умови голландського аукціону (із можливістю зниження вартості ціни продажу): стартова ціна — 361,3 млн грн, мінімальна ціна — 21,9 млн грн. 

Придбати права вимоги за кредитними договорами можна 27 березня 2023 року в електронній системі ДП «СЕТАМ».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: