АГРОФОТО

На Черкащині вирощують унікальні яблука

16.11.2021 15:02
399025_1

На Черкащині у селі Теклине вирощують яблука у формі серця. Агроном фермерського господарства Володимир Бардик розповів Суспільному, що почали експериментувати три роки тому. Про це повідомляє Суспільне, пише agronews.ua.

Цьогоріч зібрали дві тисячі “амурних” яблук, втім продаватимуть їх напередодні Дня закоханих. Саме тоді на них найбільший попит, розповів агроном. Яблука збираємо у вересні — на початку жовтня, закладаємо їх в холодильник

Найкраще яблука-серця вирощувати із сорту “Голден”. Форму їм надають спеціальні контейнери. Втім треба знати, коли саме надягнути на плід контейнер:

“Ми чекаємо коли яблуко виросте десь діаметром 50-55 міліметрів, щоб воно щільно лягало у формочку, щоб воно не хилиталось у ній.Бо якщо буде маленьке яблуко і як буде вітер воно може зміститися і сердечко отак вийде однобоке”, — пояснив агроном.

Після двох місяців дозрівання у формі збирають врожай. Цьогоріч це близько двох тисяч “амурних” яблук. Їх зберігатимуть до дня закоханих.

Дуже всім подобається таке яблуко. Ось були торгові представники тижнів зо два тому, то відразу забронювали усі яблука на День Валентина.

Проте реалізовувати такі яблука будуть і поштучно через їхню унікальність.

Власник фермерського господарства Дмитро Дулін розповів, що для яблук розробили спеціальне пакування: “Розроблена спеціальне пакування для такого яблука. Якщо хтось комусь хоче подарувати на День народження чи коханій людині до свята, ми плануємо зробити це можливим через інтернет”.

Основним секретом вдалого вирощування “амурних” яблук, агроном називає любов з якою за ними доглядають.

Читайте також: В Україні знову подорожчає хліб.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: